השירותים שלנו

שליחויות במסירה אישית

להעביר מסמכים מסווגים מהמשרד ללקוח? להפקיד סכומי כסף בבנק? לוודא שחבילה שהוזמנה על ידי לקוח, מסופקת כבר היום או מחר? עבור כל אלו יש מענה מתאים ומדויק – שירותי שליחויות. שירותים אלו ניתנים על ידי חברות שליחויות מקצועיות ומנוסות בענף ספציפי זה. בעזרת השירות ניתן לספק מוצרים, להעביר חפצים או כל מוצר פיסי אחר במהירות מקסימלית ובביטחון.

על חברתנו – רוט אקספרס
צוות שליחים מנוסה ואמין זמין לבצע עבורכם שליחויות! חברת רוט שליחויות מגיעה מתוך השטח ומזהה את הצרכים של הלקוחות. את השירות אנו מתאימים באופן מדויק על מנת לאפשר לכל אחד מהלקוחות שלנו להיות שבע רצון ממענה מיטבי.

היתרונות שלנו
• חברתנו כוללת צוות שליחים אמין ומנוסה במיוחד. כל אחד מהשליחים מכיר בהתחייבות שלו ללקוח, ודואג לבצע את השליחויות שלו על הצד הטוב ביותר. כדי להשלים כל שליחות על באופן מיטבי, ממש כמו שאתם רוצים שיטפלו בחבילה שלכם…
• את הזמנת השליחות אתם יכולים לערוך בעצמכם, באמצעות הממשק המתקדם שהקמנו עבור המטרה הזו. האתר שלנו מאפשר לכל לקוח להזמין שליחות בעצמו, ביעילות ובמהירות ובנוחות רבה.

• רוצים לדעת בכל רגע נתון מה קורה עם החבילה שלכם? לוודא איפה היא כעת ומתי עתידה להימסר? אצלנו בחברת רוט ניתן לאתר בקלות רבה את החבילה, ולקבל מידע עדכני באשר לנקודה בה היא נמצאת עכשיו. האתר מציע איתור מהיר וקל לשלווה של כל אחד מהלקוחות שלנו.

• הלקוחות המרוצים שלנו, כמו גם הניסיון הרב שצברנו בענף השליחויות, מעידים כי אצלנו הלקוחות עתידים לקבל מענה מקצועי ומדויק מאוד. דבר שמבטיח כי השליחויות יענו על הציפיות ויתבצעו בדיוק כמו שהלקוח חפץ.

• אצלנו מעניקים ללקוחות שירותים מותאמים לפי הצורך שלהם. נפקיד כספים, נבצע מסירות משפטיות, נבצע שליחויות לבתי דפוס, לחברות הייטק ולכל לקוח בשירות מותאם ומדויק לפי הצורך וההעדפות האישיות שלו.

הצטרפו לשורת הלקוחות המרוצים שלנו, הם מזמינים אצלנו שירותי שליחויות ונהנים ממענה מדויק ומשביע רצון. אצלנו דואגים לכל לקוח לשירות מותאם ומדויק בהתאם לסוג השילוח שהוא צריך בשלב זה. כך תוכלו גם אתם ליהנות משירותי מהירים ואמינים. מה שיאפשר לכם להיות בטוחים שהחבילה שלכם מגיעה ליעדה באופן בטוח ואמין ללא פשרות.

נשמח שתהיו חלק ממעגל לקוחותינו!

התקשרו עכשיו 074-764-86-36 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

השירותים שלנו

Image hover effect image

הובלות קטנות והפצה בכל הארץ

קרא עוד >

Image hover effect image

שירותי משלוחים מהיום למחר

קרא עוד >

Image hover effect image

שליחויות אקספרס

קרא עוד >

Image hover effect image

שליחויות
במסירה אישית

קרא עוד >

Image hover effect image

העברות כספים

קרא עוד >