השירותים שלנו

שליחויות אקספרס

זמינות ומהירות הם פרמטרים חשובים בכל תחם ועניין, אך אם על משלוחים מדובר, הם הופכים להיות קריטיים לגמרי. במידה ואתם צריכים לבצע שליחות, להעביר חבילה, פריט, כסף או כל דבר אחר, וחשוב לכם שהחבילה תגיע ליעדה עוד היום – אתם מחפשים בוודאי שירותי שליחויות אקספרס. שירות שמתאים את עצמו ללוח הזמנים של הלקוח, ודואג להשלים את השליחות באותו יום לפי העיתוי, הצורך והדחיפות.

מענה מקצועי ובטוח – רוט שליחויות
חברת רוט שליחויות מציעה פתרונות בטוחים ויעילים לשליחויות אקספרס לפי הצורך של הלקוח. מתוך הבנה ומקצועיות בנושא שליחויות אנחנו טורחים להתאים את המענה שלנו בהתאם לצורך הקיים. והלקוחות שלנו שבעי רצון ומודים כי אכן השלמנו את המשימה בדיוק לפי רצונם.

בין היתר אנו מבצעים שליחויות קבועות לחברות גדולות, לבעלי עסקים, ללקוחות פרטיים וגם משלוחים חד פעמיים. ככל שאתם זקוקים להעביר חבילות באופן קבוע, לדאוג שפריטים רגישים יגיעו ליעדם במהירות האפשרית, או לשלוח חבילה באופן חד פעמי – השירות שלנו בנוי במיוחד עבורכם. שירות יעיל ובטוח שמעביר כל פריט או חבילה ליעדה ביעילות ובאמינות.

אמינות ומהירות בכל משלוח
בחברת רוט שליחויות דואגים לבצע כל שליחות אקספרס באופן הבטוח והמהיר ביותר. בין היתר אנחנו מאפשרים ללקוח לעקוב אחרי החבילה בכל רגע נתון באמצעות מערכת מתקדמת. כך הוא יכול לדעת מתי עומדת החבילה להגיע ליעדה, ואיפה היא נמצאת בשלב הנוכחי. כמו כן אצלנו מבצעים שליחויות אקספרס בהקפדה על עמידה מקסימלית בזמנים. גם את הזמנת השירות ניתן לבצע באמצעות האתר שלנו.

התאמה מדויקת לנוחות מושלמת
בחברתנו מעניקים לכל לקוח שירות מדויק ומותאם לפי הצורך שלו. אנחנו דואגים כי השליחות שלכם תתבצע באופן יעיל ובטוח. כך שאתם תהיו רגועים ביחס להגעת החבילה ליעדה. בין אם מדובר על סכומים של כסף, בין אם זה מסמך שצריך להימסר לידי הנמען באופן אישי ובין אם זה כל שליחות אחרת – לקוחות החברה שלנו נהנים ממענה מיטבי שעונה על כל הדרישות. 

הזמינו את השליחות הנחוצה לכם!
הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר ולבדוק מהו השירות המדויק שיתאים לכם בהתאם לנקודת הזמן הנוכחית בה אתם עומדים. בעזרת השירות המצטיין שלנו אתם עתידים להיות שלווים ביחס לביצוע השליחות ולהעברת החבילה באמינות ובמהירות שיפתיעו אתכם לטובה!

נשמח שתהיו חלק ממעגל לקוחותינו!

התקשרו עכשיו 074-764-86-36 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

השירותים שלנו

Image hover effect image

הובלות קטנות והפצה בכל הארץ

קרא עוד >

Image hover effect image

שירותי משלוחים מהיום למחר

קרא עוד >

Image hover effect image

שליחויות אקספרס

קרא עוד >

Image hover effect image

שליחויות
במסירה אישית

קרא עוד >

Image hover effect image

העברות כספים

קרא עוד >