השירותים שלנו

העברות כספים

העברה של סכומי כסף גדולים הוא עניין רגיש. הוא מחייב אמינות רבה מצד הגורם המעביר, עמידה בזמנים ועוד. הדבר משמעותי וקריטי יותר ככל שסכום הכסף גבוה יותר. בין אם אתם צריכים כעת להעביר סכום כסף באופן חד פעמי, ובין אם תחום הפעילות שלכם מצריך שירות העברת כספים באופן קבוע – אתם מוזמנים להכיר את השירותים שניתנים על ידי חברתנו – רוט אקספרס. חברת שליחויות שמעניקה ללקוחות מענה מותאם ונוח עבור משלוחים וביצוע שליחויות.

המקצועיות והיעילות שלנו לשם העברת הכספים שלכם
חברת רוט אקספרס הינה חברה מקצועית מאוד אשר צברה מוניטין רב בתחום העברות כספים. הידע והיכולות שלנו מקנים לכל לקוח שלוות נפש וביטחון בדבר ביצוע העברת הכסף באופן הנכון עבורו. כמובן שגם אתם מוזמנים לבצע באמצעותנו את הפעולה המשמעותית הזו, ולהיות שלווים שהכסף שלכם יוצא לדרך ויגיע ליעדו במועד. כדי להבטיח כי הפעולה מתבצעת כמו שאתם מצפים אנחנו מעסיקים צוות שליחים מקצועי ומסור שמסוגל לשרת אתכם בכל מה שקשור לשליחות, ובהדגשה על העברות כספים.

אמינות – ערך בעל חשיבות עליונה
אמינות הוא ערך רב חשיבות בכל תחום. קריטי עוד יותר בנושא העברות כספים. כאשר צריכים להעביר סכומים גבוהים של כסף להפקדה, להסדרת תשלום או בגין כל סיבה אחרת, אנו צריכים שליח אמין שניתן לסמוך עליו. להיות בטוחים שהסכום שנמצא בידיו מועבר במלואו לידיים המתאימות. חברתנו מקפידה על רמת אמינות גבוהה וטורחת לבחור בקפידה כל אחד מהשליחים רק אחרי בירור בדבר הנאמנות שלו. כמו כן אצלנו כל חבילה וכל מעטפה מטופלים בצורה פרטנית שמספקת ביטחון ואפשרויות מעקב.

הממשק שלנו למענה מדויק והולם
חברתנו עמלה לענות על הציפיות של הלקוחות, ולבצע עבורם את השליחות ביעילות מיטבית וברמת אמינות גבוהה ביותר. כדי לאפשר לכל אחד לדעת מה מתקדם עם העברת הכספים שלו, ניתן לעקוב אחרי החבילה ולקבל מידע מדויק בזמן אמת. 

הצטרפו לשירות המושלם שנבנה בדיוק לפי הצורך שלכם
צריכים להעביר סכום כסף באופן חד פעמי? נעזרים בקביעות בשירות הפקדת כספים? רוצים להיות בטוחים ששטרות הכסף שאתם שולחים מגיעים ליעדם עד מהרה? אצלנו בחברה הלקוחות שלווים, כי הכסף שלהם נמצא בידיים טובות ויועבר ליעדו במהירות.

 

נשמח שתהיו חלק ממעגל לקוחותינו!

התקשרו עכשיו 074-764-86-36 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

השירותים שלנו

Image hover effect image

הובלות קטנות והפצה בכל הארץ

קרא עוד >

Image hover effect image

שירותי משלוחים מהיום למחר

קרא עוד >

Image hover effect image

שליחויות אקספרס

קרא עוד >

Image hover effect image

שליחויות
במסירה אישית

קרא עוד >

Image hover effect image

העברות כספים

קרא עוד >