השירותים שלנו

הובלות קטנות והפצה בכל הארץ

גם אתם מחפשים פתרונות קבוע ויציב לביצוע משלוחים בכל רחבי הארץ? גם אתם צריכים להעביר מפעם לפעם חבילות מעיר אחת לאחרת? אכן, צורך בוער שמאפיין בעלי עסקים רבים, ארגונים, מוסדות וגם אנשים פרטיים. אם גם אתם מגלים שאין לכם מענה עבור נושא המשלוחים, אם אתם צריכים מפעם לפעם להעביר חבילה – חברת שליחויות אמינה ויעילה תוכל לענות לכם על הצורך.

רוט אקספרס – הפתרונות המדויקים שלכם
חברת רוט אקספרס טורחת להתאים את השירותים שלה לשביעות רצון מלאה של הלקוחות שלה. זאת על מנת להבטיח שכל מי שמזמין שירות בחברה מקבל מענה מדויק ומושלם בהתאם לצורך שלו. 

בין היתר ניתן למנות את היתרונות הבאים:
• אחריות וביטחון – החברה פועלת באופן בטוח שנועד לתת מעטפת מושלמת לכל חבילה וחבילה. כך שהשולח יוכל להיות בטוח שהחבילה שלו מועברת ליעדה ללא עיכובים ובלי נזקים בדרך.

• אפשרויות מעקב ואיתור – כשאתם שולחים חבילה אתם רוצים להיות בטוחים שהיא מגיעה ליעדה. שהיא מטופל מידית ולא נופלת היכן הוא בין הכיסאות. בדיוק לשם כך יצרנו עבור הלקוחות שלנו ממשק נוח שמאפשר לכל אחד לאתר את החבילה שלו בלחיצת כפתור. כך תדעו בדיוק היכן החבילה שלכם נמצאת והאם היא נמסרה ליעדה.

• שירותים מיוחדים – חברתנו מציעה שירותים מיוחדים ומותאמים לפי דרישות הלקוח. כך ניתן לקבל אצלנו שירות מסירות אישיות, שירות לעורכי דין, שירות לבתי דפוס ולכל חברה או ארגון שצריכים למסור פריטים, חבילות או מסמכים באופן בטוח.

• אמינות ועמידה בזמנים – החברה שלנו מכירה את העף ומתנהלת בו במקצועיות רבה. הידע והיכולות שלנו מאפשרים לנו לספק ללקוחות מענה מיטבי שתואם את הציפיות ואת הצרכים שלהם. רמת האמינות שלנו גבוהה ואנחנו עומדים בזמני המסירה של כל חבילה וחבילה. זאת כדי להשלים את השירות בהתאם לדרישות שצוינו בעת ביצוע ההזמנה.

• פריסה ארצית – בין אתם צריכים להעביר חבילה מטבריה למרכז, ובין אם אתם רוצים לשנע פריטים מתל אביב לנתניה, החברה שלנו מציעה מענה בפריסה ארצית ודואגת לתת לכל לקוח את השירות המדויק שיאפשר לו להעביר כל חבילה ליעד שלה.

הנכם מוזמנים לפגוש אותנו מקרוב, ולהכיר את שירותי המשלוחים המעולים שלנו. בעזרתנו תהיו בטוחים שכל חבילה מועברת ליעדה בשלימות ובמועד.

נשמח שתהיו חלק ממעגל לקוחותינו!

התקשרו עכשיו 074-764-86-36 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

השירותים שלנו

Image hover effect image

הובלות קטנות והפצה בכל הארץ

קרא עוד >

Image hover effect image

שירותי משלוחים מהיום למחר

קרא עוד >

Image hover effect image

שליחויות אקספרס

קרא עוד >

Image hover effect image

שליחויות
במסירה אישית

קרא עוד >

Image hover effect image

העברות כספים

קרא עוד >