השירותים שלנו

שליחויות למוסכים במרכז

כל מה שצריך לדעת לגבי שליחויות למוסכים במרכז  


שירותי שליחויות למוסכים במרכז נדרשים לשם הצלחת התפעול השוטף של המוסכים. כולנו מודעים לחשיבות של תיקון מהיר של הרכבים במוסך. זמן הטיפול תלוי במהירות העבודה של הצוות המכני במוסך ובמהירות שהחלקים הדרושים להחלפה ולתיקון מגיעים למוסך, ממרכזי ההפצה וממחסני היבואנים והחברות. לכן ישנה חשיבות גדולה לחברת השילוח שמבצעת את כלל שליחויות למוסכים במרכז עבור חלקי התיקון הנדרשים.


משלוח חלקי חילוף ומסמכים


במקרים רבים שליחויות למוסכים למרכז יכללו לא רק חלקי חילוף לרכבים, אלא גם מסמכים נדרשים עבור בעלי הרכבים או חברות הביטוח. לכן יש צורך בשירותים מתמשכים ויומיומיים של שליחויות אקספרס. כשמדובר על שליחויות למוסכים ברמת גן, רוב חברות השילוח מספקות את השירות של שליחויות למוסכים למרכז בגוש דן רבתי.


לא להסתבך בפקקים


השם הרע שיצא לדואר ישראל גורם לבעלי מוסכים רבים שצריכים שליחויות למוסכים ברמת גן להעדיף לשכור חברת משלוחים פרטית שמספקת, שירותי משלוח מהירים ואמינים יותר מאלו של דואר ישראל. לרוב המוסכים שזקוקים לביצוע שליחויות למוסכים בתל אביב לא משתלם להחזיק נהגים במיוחד בשביל זה או לגרום למישהו מהצוות להיתקע בפקקים במהלך שליחויות למוסכים בתל אביב. מיקור חוץ של אספקת החלקים למוסך לשירותי חברות שליחויות חיצונית במרכז יכולה לחסוך זמן וכסף לכל מוסך.


נקודות לבירור


חברות משלוחים במרכז מנוסות יודעות לקצר את הזמנים של הנסיעות של המשלוחים באופן דרמטי ולעקוף את הפקקים במרכז דרך השימוש בשליחים מנוסים על קטנועים. עם זאת כשזה נוגע למוסכים, קטנועים לא תמיד יכולים להספיק בגלל הגודל של החלקים. כאשר פונים להזמין, משלוח חלקי חילוף לרכב עם חברות משלוחים יש צורך לברר מספר דברים חשובים מראש. מהי מסגרת הזמן שהמוסך נדרש לו, האם הציוד זקוק להתייחסות מיוחדת, מי איש הקשר שמקבל את החבילה, מהם העלויות ועוד.


שליחויות למוסכים במרכז עם חברה ותיקה ואמינה


לא משנה אם המוסך שלכם ברמת גן או בתל אביב, אם אתם מחפשים שליחויות למוסכים במרכז, כדאי לכם להכיר את חברת rot-express המנוסה בשרותי משלוחים מכל הסוגים ובפרט במשלוחי אקספרס. לחברה צוות נהגים מקצועי, אמין, איכותי ומנוסה הזמינים להפצה למוסכים בכל רחבי הארץ. לחברה סוגי רכב שונים המתאימים לכל גודל של חלק הנדרש במוסך. עם חברת rot-express המשלוח שלך בטוח בדרכו אל המוסך במהירות הגבוה ביותר.

נשמח שתהיו חלק ממעגל לקוחותינו!

התקשרו עכשיו 074-764-86-36 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

השירותים שלנו

Image hover effect image

הובלות קטנות והפצה בכל הארץ

קרא עוד >

Image hover effect image

שירותי משלוחים מהיום למחר

קרא עוד >

Image hover effect image

שליחויות אקספרס

קרא עוד >

Image hover effect image

שליחויות
במסירה אישית

קרא עוד >

Image hover effect image

העברות כספים

קרא עוד >