השירותים שלנו

משלוחים לכל חלקי הארץ

מה חשוב לדעת לגבי משלוחים לכל חלקי הארץ


חברות שילוח והפצה מבצעות משלוחים לכל חלקי הארץ ללא הפסקה בייחוד לאחרונה עם התפשטות המודל של עבודה מהבית בעקבות תקופת הקורונה. חברות שילוח והפצה למרכז מציעות מגוון של שירותי משלוחים לכל חלקי הארץ, בדרגות דחיפות משתנות, על פני מנעד מחירים המשתנה בהתאם. שליחות בהולה נחשבת לרמת הדחיפות הגבוה ביותר ולמעשה השליח צריך לצאת באופן מידי אל הלקוח לשם ביצוע השליחות.


שליחויות אקספרס


שליחויות אקספרס כל הארץ הינו שרות השליחויות מהיום להיום עבור שילוח והפצה והן משרותי המשלוחים הנפוצים ביותר. השימוש במשלוחים מתפרס על פני סוגים רבים של לקוחות. לדוגמא שליחויות אקספרס כל הארץ של מסמכים משפטיים בין משרדי ראיית חשבון ללקוחות. דוגמא אחרת לגמרי היא של שילוח והפצה במרכז, משלוחי מודלים או פרוטוטיפים לחברות הייטק ופיתוח.


למה כדאי לעשות מיקור חוץ לשירותי השילוח


השם הרע שיצא לדואר ישראל גורם לבעלי עסקים רבים שצריכים לשלוח חבילה כל הארץ להעדיף חברות משלוחים שמספקות שירותי משלוח מהירים ואמינים יותר מאלו של דואר ישראל. לרוב העסקים שזקוקים לביצוע משלוחים לכל חלקי הארץ לא משתלם להחזיק נהגים במיוחד בשביל זה או לגרום למישהו מהצוות הקבוע להיתקע בפקקים בדרך לשלוח חבילה כל הארץ. מיקור חוץ של אספקת מוצרים ללקוחות לשירותי חברות משלוחים יכולה לחסוך זמן וכסף לבתי העסק.


מסירה מאושרת


כאשר נדרשת שליחת מסמכים משפטיים בכל הארץ עם מסירה מאושרת של מסמך כדאי לעשות זאת באמצעות שליחת מסמכים משפטיים בכל הארץ של חברה ותיקה ומנוסה. מסירה מאושרת נדרשת עבור מסמכים משפטיים שנשלחים על ידי אישים וגופים רבים, בין היתר, עורכי דין ורואי חשבון, רשויות מקומיות ועירוניות, משרדי הוצאה לפועל וגבייה, עסקים ואנשים פרטיים.


משלוחים לכל חלקי הארץ שכדאי להכיר


לא משנה אם אתם במגזר הציבורי או העסקי, עסק משרדי או משפטי, אם אתם מחפשים שירותי משלוחים לכל חלקי הארץ או שליחויות לעסקים בכל הארץ, כדאי לכם להכיר את חברת rot-express בעלת ניסיון בשרותי משלוחים מכל הסוגים ובפרט במשלוחים מהיום להיום. לחברה צוות נהגים מקצועי, אמין, איכותי ומנוסה הזמינים להפצה של שליחויות לעסקים בכל הארץ, בסוגי רכב שונים המתאימים לכל גודל חבילה. עם חברת rot-express המשלוח שלך בטוח בדרכו אל היעד במהירות הגבוה ביותר.

נשמח שתהיו חלק ממעגל לקוחותינו!

התקשרו עכשיו 074-764-86-36 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

השירותים שלנו

Image hover effect image

הובלות קטנות והפצה בכל הארץ

קרא עוד >

Image hover effect image

שירותי משלוחים מהיום למחר

קרא עוד >

Image hover effect image

שליחויות אקספרס

קרא עוד >

Image hover effect image

שליחויות
במסירה אישית

קרא עוד >

Image hover effect image

העברות כספים

קרא עוד >