השירותים שלנו

חברות משלוחים במרכז

כל מה שרצית לדעת על חברות משלוחים במרכז


חברות משלוחים במרכז פועלות ללא הפסקה בייחוד לאחרונה עם התפשטות מודל העבודה מהבית בעקבות הקורונה. חברות משלוחים במרכז מציעות מגוון שירותי שליחויות, בדרגות דחיפות משתנות ועל פני מנעד מחירים המשתנה בהתאם. שליחות בהולה נחשבת לרמת הדחיפות הגבוה ביותר ולמעשה השליח יוצא באופן מידי אל הלקוח לשם ביצוע השליחות.


על שליחויות מהיום להיום


שליחויות אקספרס הינו שרות שליחויות מהיום להיום של משלוחים במרכז והן משרותי המשלוחים הנפוצים ביותר. סוגי המשלחים מתפרסים על פני סוגים רבים של לקוחות. לדוגמא שליחויות של מסמכים משפטיים בין משרדי עורכי דין ללקוחות. דוגמא אחרת לגמרי של משלוחים במרכז, משלוחי פרחים או מתנות הפתעה לימי הולדת.


למה כדאי לעשות מיקור חוץ לשירותי השילוח


השם הרע שיצא לדואר ישראל גורם לבעלי עסקים רבים שצריכים לשלוח חבילה בתל אביב להעדיף חברות משלוחים במרכז שמספקות שירותי משלוח מהירים ואמינים מאלו של דואר ישראל. לרוב העסקים שזקוקים לביצוע משלוחים במרכז לא משתלם להחזיק נהגים במיוחד בשביל זה או לגרום למישהו מהצוות הקבוע להיתקע בפקקים בדרך לשלוח חבילה ברמת גן. מיקור חוץ של אספקת מוצרים ללקוחות לשירותי חברות משלוחים במרכז יכולה לחסוך זמן וכסף לבתי העסק.


קיצור זמנים עם קטנועים


חברות משלוחים במרכז מנוסות יודעות לקצר את הזמנים של הנסיעות של המשלוחים באופן דרמטי ולעקוף את הפקקים במרכז דרך השימוש בשליחים מנוסים על קטנועים. כאשר פונים לשלוח חבילה בתל אביב דרך השירותים של חברות משלוחים במרכז יש לברר מספר דברים חשובים מראש. מהי מסגרת הזמן שאתם נדרשים לו, האם הציוד שביר או זקוק להתייחסות מיוחדת, מי איש הקשר שמקבל את החבילה והאם הוא מודע לזה, מהם העלויות לשלוח חבילה ברמת גן וכדומה.


חברות משלוחים במרכז שכדאי להכיר


לא משנה אם אתם במגזר הציבורי או העסקי, עסק משרדי או משפטי, אם אתם מחפשים שירותי משלוחים במרכז מקצועיים, כדאי לכם להכיר את חברת rot-express התמחית בשרותי משלוחים מכל הסוגים ובפרט במשלוחים מהיום להיום. לחברה צוות נהגים מקצועי, אמין, איכותי ומנוסה הזמינים להפצה לכל רחבי הארץ בסוגי רכב שונים המתאימים לכל גודל חבילה. עם חברת rot-express המשלוח שלך בטוח בדרכו אל היעד במהירות הגבוה ביותר.

נשמח שתהיו חלק ממעגל לקוחותינו!

התקשרו עכשיו 074-764-86-36 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

השירותים שלנו

Image hover effect image

הובלות קטנות והפצה בכל הארץ

קרא עוד >

Image hover effect image

שירותי משלוחים מהיום למחר

קרא עוד >

Image hover effect image

שליחויות אקספרס

קרא עוד >

Image hover effect image

שליחויות
במסירה אישית

קרא עוד >

Image hover effect image

העברות כספים

קרא עוד >